בית תינוקות וילדים

תינוקות וילדים

כולנו היינו רוצים איכות חיים, לחיות בלי דאגות לעתיד, כסף אינסופי בבנק ובלי צרות. אבל אסור לנו לשכוח את המשפחה שלנו ובעיקר הילדים, הרי בסופו של דבר אנחנו חיים בשביל לדאוג ולספק את הכי טוב שאנחנו יכולים בשביל הילדים שלנו ולדואג לאיכות חיים טובה שתהיה להם החל מהתקופה שהם עוד תינוקות.
ועכשיו לשאלה הגדולה, כיצד דואגים לאיכות חיים של תינוקות כדי שיגדלו בריאים ושיחיו חיים טובים?

 

הנה מספר טיפים:

  1. כאשר מחליטים להביא תינוק לעולם, זוהי החלטה גדולה, הרבה לפני שבוחרים שמות לבנים או לבנות, צריך לדאוג מראש להרבה דברים, ישנם הרבה מוצרי תינוקות שצריך לקנות החל מאוכל תינוקות, משאבת חלב, טיטולים ועד צעצועים (בד"כ מקבלים הרבה מתנות ללידה ולא רצוי להשקיע הרבה בצעצועים או במוצרי נשים בשלב ראשון). כמו כן, חשוב לדאוג להכין את הבית בהתאם לתינוק החדש שמגיע החל מרהיטים מתאימים ועד אביזירי בטיחות. לאנשים בעלי כסף, חומריות אינה הבעיה והם יכולים להרשות לעצמם את הכי הכי בשביל הילדים שלהם.
  2. חום, אהבה ותשומת לב הם אולי המצרכים הנחוצים והחשובים ביותר בשביל לגדל תינוקות וילדים. מעבר לחומריות שהם מקבלים, הם צריכים לדעת שעל כל שאלה ובעיה שיש, יהיה להם למי לפנות. לבעלי אמצעים, יש אפשרות תמיד לדאוג למטפלת צמודה לתינוק במקרה ששתי ההורים אינם נמצאים בגלל עבודה אבל מטפלת (עד כמה שהיא תהיה טובה) היא לא תחליף לאהבה ותשומת לב של ההורים.
  3. לדאוג לעתיד התינוק שלנו עוד מתחיל בשלב הריון ולידה. אישה בהריון צריכה לשנות את אורח החיים שלה בהתאם כדי שהתינוק יוולד בריא.
  4. חינוך הינו דבר חשוב באיכות החיים של ילדינו, בתי ספר איכותיים אשר יתרמו להשכלה וחינוך ראוי, יעזרו בניית העתיד של הילדים שלנו. (מומלץ לא לתת לילדים לראות יותר מדי סרטים לילדים)
  5. איזור מגורים הינו גורם קריטי היום באיכות החיים ומשפיע רבות על גידול הילדים שלנו, יש האומרים שגידול ילדים ותינוקות מחוץ לעיר הגדולה תתן להם איכות חיים טובה יותר שכן הם לא יהיו חשופים לבוהמיות של העיר, תרבות גסה, לחץ חיים, זיהום אוויר ועוד דברים.
שימושי:

נפלאות המגע - סדנת עיסוי תינוקות

 שיעורי שחייה לתינוקות

לסיכומו של עניין: ילדים הם העתיד שלנו וצריך לדאוג להם לאיכות חיים טובה.

מאמרים בנושא תינוקות וילדים

1 אבחון פסיכודידקטי
2 צעצוע לתינוק
3 מוצרי תינוקות - מדריך קצר לרוכש
4 מתנות לפסח ללידה הטריה
5 הורים לחנונים – האם משקפיים הם עונש לתלמיד המצוי?
 

חפשו באתר