בית תיירות ונופש

תיירות ונופש

כאשר היינו צעירים ותמימים נטינו להאמין שכל מה שהממסד עושה ומחוקק הוא בטח הדבר הנכון משום שמי שיושב בראש בית ספר, משרד או מדינה לצורך העניין, בטח יודע מה הוא עושה! ככל שעוברות השנים ואנו מתבגרים אנו יכולים לראות בפרספקטיבה קצת יותר רחבה שלא כל ההחלטות נעשו מהסיבות הנכונות..

למרות ההקדמה המדכאת לעיל, ודווקא משום כך, הייתי רוצה לתת קרדיט למדינת ישראל על שהחליטה לחוקק חוק שמחייב כל עובד בישראל לצאת לפחות לשבעה ימי חופשה במהלך שנת העבודה ,מתוך הארבע עשר ימים להם הוא זכאי. עצם העובדה שהמדינה רואה בחופשה מהשגרה חשיבות יתירה מדגישה באופן הטוב ביותר את הרעיון שהמאמר בא לקדם.

אבל בינינו, מי צריך שיאמרו לו לצאת לחופש,קרוז או שייט רומנטי? האמת, הרבה מאוד אנשים...שלא יוצאים לנופשונים, אחת התכונות של הטבע האנושי היא שהוא סתגלן. אם אדם עובד בעבודה מסוימת ובמשך רוב שעות היום, הפעמים היחידות בהם הוא רואה את אשתו או את הילדים מחייכים הם רק בתמונות של השומר מסך. ואם אותו מכור לעבודה יאמר לכם שהוא יצא לחופשה רק לפני כמה שבועות, הוא בטח מתכוון שהגוף שלו יצא לחופשה אך ראשו וכל מעייניו תקועים עדיין עמוק בעניינים של עבודה.


כשאומרים לצאת לנופשונים הכוונה היא להשתחרר, להירגע ואפילו לחלוץ סנדלים. החשיבות של הפוגה במרוץ של החיים גדולה לעין ערוך. בלי ששמים לב החיים והשגרה שוחקים אותנו ובמקום זוגיות בריאה של התעניינות ובילויים משותפים יש רק זוג זומבים עייף ונטול רגשות שנרדם כל ערב מול מסך הטלוויזיה הדולקת. שבוע אחד של חופשה פעם בשנה, שזהו הזמן שלך עם הילדים או עם האישה בלבד ללא שום הפרעות, יוציא אותך קצת מהשגרה ויעזור לך לזכור מהם הדברים החשובים באמת בחיים.


בקיצור
אם חסר לכם קצת זמן פנאי איכותי עם האישה או עם הילדים, סדרו לעצמכם את סדרי העדיפויות בראש ותבינו בעצמכם שחוק החופשה הוא אחד החוקים החשובים ביותר על מנת לשמור עלינו מפני עצמנו...  אז כנסו לסוכנות נסיעות (יש סוכנויות נסיעות שמתמחות בטיולים מאורגנים למשפחות)ורכשו לכם חבילת נופש(העונה טיסות לברצלונה וטיסות לקרואטיה הם הלהיט הגדול) שתרגיע אתכם ותנקה את ראשכם

 

מאמרים בנושא תיירות ונופש

   מספר מאמרים 
1 צימרים לדתיים
2 טיול משפחות מאורגן, להיות או לא להיות
3 איך חופשה מיטיבה עם הבריאות הנפשית והפיזית
4 להכיר את גיאורגיה עם טיול מאורגן
5 איך בוחרים טיפולי ספא במלונות
6 חופשה זולה בארץ – יש דבר כזה?
7 טנא בגולן – חוויה של מקום
8 טיול מאורגן או טיול עצמאי
9 אילו פינוקים עושים ספא למיוחד
10 טיולים מאורגנים בחו"ל - איכות חיים מובטחת
 
«התחלההקודם12הבאסיום»
דף 1 מתוך 2
 

חפשו באתר