בית פעילות גופנית

פעילות גופנית

רובנו מתלוננים לעיתים קרובות שאין לנו כוח, והשגרה שוחקת, אך אנו לא נוקפים אצבע על מנת לעשות משהו בנידון. מעבר לכך שאנו יושבים באפס מעשה, אנחנו מאשימים את כל שאר העולם בכך שאנחנו עייפים! "אני עובד עד מאוחר, הילד בכה כל הלילה, אני אחרי נהיגה של 4 שעות", ועוד ועוד. האמת, סיבות אלו מוצדקות לחלוטין, אך הן לא אחראיות מאה אחוז על מצב הערנות שלנו.

אז מי האחראי האמיתי? התשובה היא את או אתה! החישוב הוא פשוט, גוף האדם בנוי כך שכך פעולה או מחשבה דורשת המון אנרגיה, ככל שיש יותר אנרגיה להוציא – כך פחות מתעייפים מפעולות יומיומיות. על ידי פעילות גופנית רמת האנרגיה בגוף עולה, המצב הבריאותי (wellness) משתפר ויש לנו יותר כוח לבצע את אותן פעולות בדיוק שהיו ממוטטות אותנו לפני שהתחלנו לעסוק בפעילות גופנית.

נכון שהאידיאל בפעילות גופנית הוא טוב ויפה, אבל בינינו, למי יש כוח להתחיל לרוץ?! האמת לאף אחד. אבל הדבר המדהים הוא שבפעם הראשונה שתצאו לרוץ, או כל פעילות ספורטיבית אחרת, (צפייה בכדורגל לא נחשבת ספורט), אתם תרגישו כל כך טוב, שלא תבינו איך לא עשיתם זאת עד עכשיו.

זהו העיקרון המנחה בפעילות ספורטיבית, הצעד הכי קשה הוא להתחיל. אך בשנייה שנכנסים לזה, ורמת האנדורפינים בגוף עולה, אתם מתחילים להבין מדוע יש כל כך הרבה אנשים שרצים מסביבכם, ובלי ששמתם לב, מצאתם לעצמכם תחביב. דרך שתורמת ומקלה לעבור את הצעד הראשון היא להירשם למכון כושר. בין אם נרשמתם למכון כושר בתל אביב או כל מקום אחר בארץ זה צעד שתורם ודוחף להתחיל בפעילות הגופנית.

בנוסף כלי חשוב שכאשר משלבים אותו ביחד עם פעילות גופנית מביא לתוצאות מאוד מרשימות מבחינת ההרגשה ושמירה על אורח חיים בריא הוא דיאטה, לדוגמא דיאטה און ליין של מירי בלקין.

קייטרינג- חברות והשוואת מחירים

קישורים שימושיים: רפואה סיניתניתוחים פלסטיים, תוסף ברזל ספאטון

 מאמרים בנושא פעילות גופנית

   מספר מאמרים 
1 ביטוחי בריאות
2 היתרונות עם מאמן כושר אישי
3 דיאטה לחיים כדרך המלך
4 סוגי יוגה
5 יוגה – הדרך הנעימה לתחזוק הגוף והנפש!
6 עצות לשיפור המצב הבריאותי
7 קייטרינג - לאכול בריא גם במסיבה
8 פילאטיס
9 יוגה
 
 

חפשו באתר